Doktorlar 66. Bölüm izle

Doktorlar 66. Bölüm izle

DOKTORLAR 66.BÖLÜM ÖZETİ

Levent, Elayı konuşmaya mecbur eder ve ani ayrılıkları konusunda ondan bir açıklama ister. Ancak Ela,gerçeği söylemeye cesaret edemez.

Karnındaki bebeği aldırmak konusunda ısrar eden Zenan ve doğmasını isteyen Suat tartışırlar. Uzlaşmaları, Fikretin bebeği sayesinde olacaktır.

Hasan, hastaneye geri döner. Ayla onunla konuşmaya çalışır ama Hasan net bir şekilde evliliğin bittiğini söyler. Ayla, Hasanı geri kazanabilmek için elinden geleni yapmaya başlar. Fikret de Hasanı kendini salmaması ve güçlü olması için motive etmeye uğraşır.

Haldun, Leventi önemli bir vakfın toplantısına götürür. Konuşma yapan bir Bakan bayılınca, Levent kameralar önünde ona müdahale eder. Bakanı ameliyata alması ve Bakanın kızıyla görülmesi de medyanın ilgisini artırır ve Levent günün adamı olur.

Ela, Leventin Bakanın kızıyla görüntülenmesine şahit olup kıskanınca Leventle tartışırlar.

Bir gelinlik yarışmasına katılan iki genç kız, birbirlerini hırpalamış olarak hastaneye gelir. Fikret, kızların hala bırakmadığı yarışmada Hasan�ı görevlendirince, Hasan koca bir gün bir gelinliği tutmak zorunda kalır.

Jülide ve Arslanın geçirdikleri güzel geceden sonra Arslan ortadan yok olmuştur. Jülide onu aradığında, Arslanın hiçbir şey olmamış gibi konuşması Jülideyi şaşkına çevirir.

Fikretin oğlu küçük Hasan bir ev kazasında yaralanmış olarak hastaneye getirilir. Bu olay Fikretle kocasının arasını iyice açar.

Suat, Zenan ve Haldun, Fikretin bebeğini ameliyata alırlar. Fikret,ameliyata girip oğlunun elini tutmak için ısrar edince, Zenan bebeğin elini tutacağına söz verir. Bu durum, onu sandığından fazla etkileyecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: