Düğün Şarkıcısı 5. Bölüm izle

Düğün Şarkıcısı 5. Bölüm izle

Bayram hayallerinin peşinden gidiyor

Popyıldız yarışmasına katılan Bayram son elemeleri de geçerek, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir adım daha atıyor.
Kudret’in arabasının başına gelenler, etkilerini sürdürmektedir. Bu olay yüzünden Kudret’in el kaldırdığı oğlu Göksel, babasına çok kırgındır. Şükran ise, Şebnem tarafından camı kırılan arabanın masraflarını gizlice karşılamaya karar verir.

Bu arada Şükran’ın, kanayan elini sarması için Kudret’e verdiği fuları Münevver bulur. Kudret’le Şükran arasında yaşananlardan rahatsız olan Münevver, buna bir son vermek için harekete geçer. Çiçek ve Yıldıray arasındaki gerilimin arttığı bugünlerde, Bayram da Popyıldız yarışmasının heyecanı içindedir. Sonunda Bayram son elemeleri de geçerek, hayallerine doğru bir büyük bir adım daha atar. Ancak finalist olabilmesi için düğün salonundaki işini bırakması gerekmektedir.

Bayram’ın yarışmayı kazanması, ancak mahalleden gidecek olması, sevinçlerini gölgeler. En çok Çiçek’ten uzak kalacağı için üzülen Bayram, mahalleliyle vedalaşarak bir kez daha kendi yoluna gider. Ancak bu yol hiç de umduğu gibi çıkmayacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: